Підібрати матеріали:

Методичний посібник Навчально-дидактичні ігри на уроках української мови під час вивчення розділу «Лексикологія»

Автор: Юзленко Тетяна Василівна

Посада: Вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Дубоссарська гімназія №1

Оцініть публікацію:

В даному посібнику представлені різноманітні лінгвістичні ігри і завдання, спрямовані на формування знань, умінь і навичок під час вивчення розділу «Лексикологія». Подані  завдання допоможуть розвинути мовлення, увагу, творче уявлення, логічне мислення та комунікативні здібності школярів. 

Мета даного посібника: підвищити ефективність навчально-виховного процесу у рамках реалізації ігрових технологій на уроках української мови. Пропоновані дидактичні ігри допоможуть зробити процес навчання захоплюючим, створювати у дітей бадьорий, робочий настрій, полегшити подолання труднощів під час вивчення різних тем з лексикології.

Застосування ігор підвищує інтерес до уроку, дозволяє сконцентрувати увагу учнів на головному – оволодінні мовленнєвими навичками, сприйнятті та відтворенні мовлення, вимови, вживанні граматичних структур, опрацюванні лексики.

Даний посібник рекомендується для використання вчителями української мови в навчальних закладах Придністровської Молдавської Республіки та України.

         Закріплення лексичних одиниць на уроці української мови може здійснюватися різними шляхами, насамперед, виконанням певних вправ, але більш результативними є різноманітні ігри. Їх можна застосовувати на уроках української мови, на позакласних заходах, і навіть під час виконання домашнього завдання.

Існує безліч дидактичних ігор, які з успіхом застосовуються на уроках української мови з метою збагачення словникового запасу учнів. У даному посібнику запропоновані найефективніші з них.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно