Підібрати матеріали:

Використання прийомів мнемотехніки як ефективний підхід до вивчення розділу «Фонетика» на уроках української мови у 5 класі

Автор: Єрмак Валентина Миколаївна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Коростенський НВК 12

Оцініть публікацію:

            Мнемотехніка допомагає формувати  вміння учнів ефективно вчитися, співпрацювати з однокласниками, створюючи  власні асоціації та «мнемо формули»; розширює творчі можливості дитини; підвищує самооцінку завдяки активній діяльності та ситуації успіху. Даний метод дозволяє підвищувати здатність вчитися, накопичувати в пам’яті багато інформації. Однак, слід пам’ятати, що мнемоніка не вдосконалює пам’ять, а тільки полегшує сам процес запам’ятовування через штучні асоціації,  які легко відкладаються  в пам’яті.  Мнемонічні вправи найбільш доречні для засвоєння учнями певних правил та класифікацій з різних навчальних дисциплін, зокрема з української мови та літератури.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Олена Сироватка каже:
01.05.2020 о 14:00

Чудова стаття.

Дякую Вам, Валентино, за лаконічність і доступність. Саме такі дослідження потрібні вчителям практикам. Деколи аж нудить від надмірної науковості наших методистів. А ваша праця як ковток свіжого повітря на карантині. 

Зичу Вам успіхів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно