Підібрати матеріали:

Використання квест – технологій у освітньому процесі як засіб розвитку ключових компетентностей особистості

Автор: Кладка Євгенія Леонідівна

Посада: методист

Місце роботи: Комунальний заклад

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Однією з нагальних проблем освітнього простору є урізноманітнення навчального процесу, активізація пізнавальної діяльності гуртківців, розширення сфери їх інтересів. Це потребує впровадження новітніх форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія, яка допомагає дитині знаходити необхідну інформацію, аналізувати, систематизувати її, вирішувати поставлені задачі, розвивати пізнавальну діяльність та формувати ключову компетентність учня.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ аналізує застосування квест-технологій у освіті як спосіб розвитку ключових компетентностей учнів. Вказується на недостатню підготовку педагогів до впровадження квестів у навчальний процес і обґрунтовується потреба в їхньому професійному розвитку за допомогою самої квест-технології. Документ згадує дослідження та висновки науковців про ефективність квестів у розвитку пізнавальної активності, мотивації та компетентностей учнів. Також розглядаються види квестів та їх характеристики, включаючи веб-квести і блог-квести, їхня роль у формуванні професійних якостей педагогів та учнів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сидорчук Анна Миколаївна
Сидорчук Анна Миколаївна каже:
25.04.2024 о 11:33

Дякую за матеріали з розвитку важливих навичок учнів! Ваші завдання та проекти стимулюють інтерес до навчання та саморозвитку.

 

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
31.03.2024 о 11:44

Дякую, пані Євгеніє, за надану розробку! Так, велика проблема-небажання читати. Але часто це вирішується залученням до квест-технологій і у дітей виникає мотивація до читання

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
07.10.2023 о 16:45

Вітаю. Справді, на сьогоднішній час учнів мало що може зацікавити на уроці. Квест-технологія дійсно допомагає дитині знаходити необхідну інформацію, аналізувати, систематизувати її, вирішувати поставлені задачі, розвивати пізнавальну діяльність та формувати ключову компетентність учня.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно