Підібрати матеріали:

“Педагогічна діяльність в інклюзивному освітньому середовищі"

Автор: Отт Олена Валеріївна

Посада: Корекційний педагог

Місце роботи: КЗ ІРЦ

Оцініть публікацію:

Адаптації та модифікації

  • Адаптації змінюють характер навчання, не змінюючи при цьому навчальний зміст та понятійну складність навчальних матеріалів/завдань.
  • Модифікації змінюють характер навчання, змінюючи при цьому зміст та понятійну складність (повноту) навчального матеріалу/завдань
Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ розглядає методики інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами. Він включає рекомендації щодо адаптації середовища та навчальних матеріалів, як-от зони для різних видів діяльності, адаптацію освітлення та використання ресурсних кімнат. Описуються альтернативні навчальні методи, психолого-педагогічна адаптація, управління часом, використання аудіо/відео матеріалів для кращого засвоєння. Розглядається адаптація оцінювання, важливість індивідуального підходу у навчанні та включення спеціальних пауз і систем заохочення для мотивації дітей.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена педагогічній діяльності в інклюзивному освітньому середовищі, акцентуючи на необхідності урахування здібностей, потреб та інтересів кожної дитини. Вона включає огляд нормативно-правового забезпечення інклюзивної освіти, підходи до розмаїтості та рівноправності учнів, модель навчання в інклюзивному класі, стратегії диференційованого викладання та адаптації курикулуму. Описано адаптації та модифікації навчального плану, стратегії оцінювання досягнень учнів з особливими освітніми потребами, а також наголошено на компетентнісному підході до навчання через гри та вправи на розвиток уваги, творчості й співпраці.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно