Підібрати матеріали:

Використання інтерактивних технологій

Автор: Павлішина Тетяна Олегівна

Посада: вчитель інформатики

Місце роботи: Лиманський ліцей № 5 Лиманської міської ради Донецької області

Оцініть публікацію:

Використання інтерактивних технологій на уроках інформатики в початковій школі під час дистанційного навчання. Приклади програм для використання на уроках інформатики 1-4 класи. Ця презентація пришвидшить вашу підготовку до уроку та зробить його цікавим.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація Тетяни Олегівни Павлішиної присвячена використанню інтерактивних технологій на уроках інформатики в початковій школі під час дистанційного навчання. Описується низка онлайн-інструментів та сервісів, таких як Interacty, Wordwall, Genial.ly, Jigsawplanet, Ziplet, Kahoot!, Classtime, Canva, ToonyTool, Class Dojo, які допомагають створювати ігри, тести, інфографіки, інтерактивні уроки та контролювати навчальні досягнення учнів, робити навчання більш взаємодійним та цікавим.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тарасенко Юлія Леонідівна
Тарасенко Юлія Леонідівна каже:
11.10.2023 о 20:46

    В презентації підібрані онлайн-сервіси, які полегшують підготовку вчителів до уроків.За допомогою цих інструментів можна створювати відео та презентації, мультфільми та ігри до різних за тематикою уроків..Є сервіси, які допомагають вчителям швидко і справедливо оцінювати знання дітей за допомогою тестів, оцінювати домашню та класну роботи .Також застосування інтерактивних технологій під час дистанційного навчання сприяє  розвитку творчих здібностей, інтересів, умінь та навичок учнів .Такі ресурси можна використовувати майже з усіх шкільних предметів.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно