Підібрати матеріали:

Використання комп’ютерних презентацій на уроках математики –розвиток пізнавального інтересу учнів.

Автор: Амеліна Любов Іванівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:

          Сьогодні, для сучасного учня традиційні джерела отримання інформації, такі, як  підручник або мова вчителя втрачають своє колишнє значення, що призводить до зниження інтересу до процесу навчання. Для мене стало очевидним, що, використовуючи тільки традиційні методи навчання, вирішити цю проблему неможливо, слід формувати і розвивати різні компетентності учнів, в тому числі пізнавальні, комунікативні, соціальні, розвивати інформаційну та дослідницьку культуру учнів. Тому переді мною постала необхідність організації процесу навчання математики на основі сучасних ІКТ. Моє завдання полягає в тому, щоб ІКТ впліталися в мою діяльність вчителя математики, щоб вони стали невід’ємною частиною моїх уроків.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
22.09.2019 о 19:39

Тема представлена автором важлива, сучасна і відповідає вимогам сьогодення в контексті розвитку Нової української школи, а саме інформаційно-цифрової компетентності учнів. Погоджуюсь з тим, що підвищення якості освіти визначається використанням нових методів і засобів навчання, в яких важливе місце відводиться комп’ютеру, а отже і мультимедійним технологіям. Застосування комп’ютерів у навчанні не тільки звільняє вчителя від рутинної частини організації навчального процесу, а й дає змогу створити багатий ілюстративний матеріал, поданий у найрізноманітніших формах – текстовій, графічній, анімаційній.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
29.04.2019 о 18:58

Інтегрування звичайного уроку з комп’ютером дозволяє викладачеві перекласти частину своєї роботи на комп’ютер, роблячи при цьому процес навчання більш цікавим і інтенсивним. При цьому комп’ютер не замінює викладача, а тільки доповнює його.

Vetinka каже:
06.04.2019 о 15:48

Вчитель досить зрозуміло і точно викладає, на мій погляд, власний досвід роботи щодо використання комп’ютерних презентацій на уроках математики. Я підтримую точку зору цього вчителя. Для себе взяла стиль опису досвіду роботи, буду використовувати в своій практиці. Дякую.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю