Підібрати матеріали:

Презентація "Додавання векторів"

Автор: Амеліна Любов Іванівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Даний ресурс можна використовувати під час вивчення теми “Додавання векторів”, а також при підготовці до державної підсумкової атестації та ЗНО з математики. Презентація надає змогу за допомогою нескладних вправ повторити тему ” Додавання векторів”.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.3 з 5)
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
22.09.2019 о 01:35

За допомогою презентації вчитель майстерно формує в учнів уміння та навички додавання векторів, активізує їх пізнавальну діяльність. За допомогою принципу наочності приділяється особлива увага всім правилам і законам дій над векторами, закріпленню раніше здобутих знань та виробленню на їх основі вмінь і міцних навичок.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
29.04.2019 о 18:51

Додавати вектори потрібно вміти не тільки на уроках математики, а й фізики)))) Частину презентації можна використовувати вчителям фізики, щоб нагадати правила додавання векторів( діти забувають вивчений раніше матеріал). Дякую)

Vetinka каже:
07.04.2019 о 08:13

Відразу видно творчого вчителя, який сам володіє сучасними освітніми технологіями. Матеріал підібраний за програмою, практичний, доступний, наглядно допоможе учням вивчити новий матеріал. Дякую за чудову роботу.

Vetinka каже:
06.04.2019 о 15:41

Досить цікавий і корисний практичний матеріал для вчителя. Відразу видно, що вчитель постійно використовує комп’терні презентації на своїх уроках. Взяла для себе корисні поради, планую скористатися ними. Дякую.

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю