Підібрати матеріали:

СЦЕНАРІЙ СВЯТКОВОЇ ЛІНІЙКИ НА 1 ВЕРЕСНЯ 2020-2021 н.р.

Автор: Зубрицька Тетяна Василівна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля

Оцініть публікацію:

Коли літній відпочинок добігає кінця, ми починаємо готуватися до школи. Зовсім не випадково, що саме в перший день навчального року відзначається День знань, що він називається саме так. Адже що таке школа? Це те місце, де ми дізнаємося багато нового та цікавого про навколишній світ, таємниці природи та самих себе. Ми отримуємо знання та навички, які будуть корисні нас протягом всього життя, а також вчимося розуміти красу, спілкуватися з людьми, розвивати свої таланти.

Перше вересня – радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів школи знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів. Знову радісно дзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

В цей день ми йдемо в школу особливо гарні, веселі, з букетами квітів. Наші вчителі, завучі, директор говорять багато теплих напутніх слів, бажають нам успіхів у навчанні. По-моєму, це добре – починати навчальний рік з свята, це заряджає гарним настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні.

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і непізнаного. Цей день – це певний підсумок великої підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

Традиційно цього дня або у найближчій робочий день, якщо випадає на вихідні, в школах проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року.[1] Прийнято в цей день дарувати квіти своїм вчителям. У середніх спеціальних та вищих навчальних закладах, як правило, обходиться без лінійок або влаштовують лінійки лише для першого курсу. У школах проводиться перший святковий урок, який щороку має різні теми, після якого зазвичай вирішуються організаційні питання — іноді видача підручників, для першокласників визначають місця за партами, і на цьому навчальний день закінчується.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
22.04.2021 о 15:40

Чудове свято. Тут і казкові герої, і загадки, пісні, і щирі вітання, і навіть, що особливо хочеться виділити -нагадування правил безпеки у сучасних умовах пандемії. 5 зірочокenlightened

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно