Підібрати матеріали:

Пізнавально-виховний захід "Ми – за Безпечний Інтернет!"

Автор: Дутко Людмила Василівна

Посада: вчитель математики та інформатики

Місце роботи: Львівська СЗШ№60

Оцініть публікацію:

Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасної дитини. Комп’ютер є не тільки розвагою, але і засобом спілкування, а в сьогоднішніх умовах пандемії – дуже важливим засобом навчання. Мережеві освітні ресурси для дітей допомагають оптимізувати і прискорити процес навчання. Часто постають питання: Чим займаються діти в інтернеті? Як спілкуються між собою та з дорослими в соціальних мережах? Як дотримуються безпеки в інтернеті? та багато інших. Обмеження норм мережевого етикету стосуються, перш за все, поведінки в чатах – використання ненормативної лексики, образа співрозмовника, правила обміну інформацією, дотримування правил хорошого тону і т.д. Також слід звертати особливу увагу дітей на заборону поширення конфіденційної інформації. То ж, завданням вчителів є проведення освітньої роботи для сприяння онлайн-безпеці підростаючого покоління, а особливо, учнів молодшого і середнього шкільного віку.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
22.04.2021 о 15:48

angry Дуже необхідний у сучасних умовах захід. Адже інтернет, окрім безмежних можливостей для навчання, несе в собі і загрозу. Тому дуже важливо вчити дітей бути обережними в Інтернеті. Мені сподобались і завдання-станції, і, особливо "10 золотих правил". Чудово!

Сафата Аліна Сергіївна
Сафата Аліна Сергіївна каже:
12.03.2021 о 21:45

На даний час цей матеріал є дуже актуальним, оскільки дітей потрібно застерігати від негараздів під час перебування в інтернеті. Придумані дуже цікаві станції та на кожній станції різноманітні цікаві завдання. Дякую за гарну роботу, а особливе дякую за додатки та розроблені емблеми.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно