Підібрати матеріали:

Конспект уроку з географії для 9 класу по темі "Машинобудування України"

Автор: Зубрицька Тетяна Василівна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля

Оцініть публікацію:

Мета уроку: Освітня: сформувати поняття про територіальну структуру машинобудування України; розширити знання про форми територіальної організації машинобудівного комплексу України; проаналізувати регіональні відмінності розвитку машинобудування в Україні; забезпечити засвоєння основних понять, закономірностей і номенклатури за темою уроку.

Розвиваюча:  удосконалювати навички роботи з картами (показ основних центрів, вузлів, районів машинобудування), підручником, додатковим матеріалом; розвивати економічне, аналітичне мислення; розвивати дослідницькі навички, вміння порівнювати, узагальнювати, обґрунтовувати свою думку; продовжити формування навчально-пізнавальної, інформаційної компетентностей.

Виховна: сприяти формуванню основних ідей світогляду, виховувати зацікавленість до предмета, виховувати працелюбність, почуття колективізму, толерантності.

У будь-якій розвиненій країні машинобудування – це одна з провідних галузей промисловості. Рівень його розвитку це один з основних показників рівня розвитку економіки країни. Знання про особливості розвитку машинобудування є корисними не тільки для спеціалістів машинобудівної промисловості, а й для всіх людей – користувачів його продукції. Недарма машинобудування входить до складу так званої «авангардної трійки».                   

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ є планом уроку з теми "Машинобудування в Україні". Урок включає в себе огляд територіальної структури українського машинобудування, аналіз регіональних відмінностей галузі, розгляд впливу машинобудування на економіку країни та розвиток економічного, аналітичного мислення учнів. Практична частина уроку передбачає роботу з картами, підручниками, виконання завдань на краще розуміння теми, а також застосування набутих знань у вирішенні творчих задач.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація охоплює основні аспекти машинобудування в Україні, виділяючи його як ключову галузь промисловості, яка виробляє обладнання для різних галузей економіки. Представлені розділи присвячено важкому машинобудуванню, сільськогосподарському машинобудуванню, автомобілебудуванню, ракетно-космічній промисловості та літакобудуванню, підкреслюючи географічне розташування провідних підприємств та особливості галузевої розподіленості по Україні.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно