Підібрати матеріали:

Презентація "М. Гоголь. Повість «Тарас Бульба»" (9 клас)

Автор: Шищенко Наталія Миколаївна

Посада: учитель української мови та літератури

Місце роботи: Северинівська гімназія

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація допоможе розкрити дев’ятикласникам історію створення повісті «Тарас Бульба» М.Гоголя; зрозуміти сюжет та патріотичну позицію автора, показати героїзм українців у боротьбі за свою свободу; сприяти вихованню патріотичних почуттів та любові до історії рідного краю, його культури.

 

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 10:48

Дякую за пророблену роботу! Презентація корисна як для учнів так і для вчителів,  розкриває   історію створення повісті «Тарас Бульба» М.Гоголя; показує патріотичну позицію автора,  героїзм українців у боротьбі за свою свободу, сприяє  вихованню патріотичних почуттів та любові до історії рідного краю, його культури. Буду використовувати в роботі.

 

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
07.12.2020 о 08:51

   Суттєва робота проведена вчителькою по створенню презентації. Та не завжди є логічний зв'язок між слайдами: №12 — "Хата Тараса Бульби", №№13, 14 — "Цитати із твору", №№15-17 — "Звичаї та обряди козаків", №18 — знову цитати із твору (яка їхня роль?). Мені не сподобався "траурний" шаблон. Перевантажена робота текстовим матеріалом, який на деяких слайдах написаний дрібним шрифтом (наприклад, №№13, 14), також відсутні назви, не вистачає першого слайду з назвою. 

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно