Підібрати матеріали:

Презентація на тему : М.В.Гоголь.Повість"Шинель" "Ціна життя – мрія" Містить кроссенс до твору

Автор: Страх Людмила Михайлівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Прилуцький ліцей №6

Оцініть публікацію:

Презентація М.В.Гоголь.Повість”Шинель” “Ціна життя – мрія” може бути використана як наочність при вивченні повісті М.Гоголя “Шинель”. Запропонований у презентації кроссенс допоможе узагальнити та підсумувати вивчене.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Погребняк Наталія Володимирівна
Погребняк Наталія Володимирівна каже:
25.03.2021 о 21:30

Я трохи не зрозуміла, що за матеріал виставлено на сайті? Якщо це просто розіграш, щоб перевірити, чи будуть правду писати колеги, то згодна, що він удався. Навіть мої учні-пятикласники не дозволяють собі представити на уроці власну творчу роботу-презентацію, яка містить менше 5 слайдів. Ні дизайн презентації, ні стиль, ні її зміст не вказують на те, що над презентацією працювали. Я на 99 відсотків упевнена, що вчителів хотіли розіграти, тому не буду перепрошувати за нетактовінсть. До того ж я була надто м'якою у своєму коментарі. Гарного всім дня!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
19.11.2020 о 15:19

  Презентація складається всього із трьох слайдів? Серйозно? А якщо точніше, то з двох, адже  один слайд   взагалі  без назви і яку роль відіграє не зрозуміло (коли звучить і з якою метою цей музичний фрагмент?). Звичайно, зробити гарну презентацію — справа нелегка, але дана робота потребує значного доопрацювання. Вибачте, але ця презентація не може називатися  наочністю  до вивчення повісті М.Гоголя "Шинель".

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно