Підібрати матеріали:

Презентація "Туве Маріка Янсон " (1914-2001) – відома фінська письменниця. " Комета прилітає" Чарівність художнього світу творів письменниці.

Автор: Федорчук Інна Михайлівна

Посада: учитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Чепелівська ЗОШ І-ІІІст. ім.Петра Шемчука

Оцініть публікацію:

Презентація “Туве Маріка Янсон (1914-2001) – відома фінська письменниця. ” Комета прилітає” Чарівність художнього світу творів письменниці” призначена для вивчення роділу”Сучасна література” 5 клас.

   Презентація доломоже учителю ознайомити учнів з життям і творчістю письменниці з країною, де вона народилася і писала свої твори, а також з перекладом творів на українську мову та нагородами за її творчість.

     Мета презентації – ознайомити учнів з творами Туве Янсон, особливостями їх сюжетів, актуальними ідеями творів, образами персонажів, специфікою їх зображення у прочитаних творах.

   Учням також пропонується розповідь про власну сімю, що допоможе розвинути усне мовлення школярів, уявити реальний і фантастичний світ, а також реально побувати у вигаданому світі, ознайомившись з парком в Наанталі.

Використано слідуючі методи та форми роботи:

-робота в парах;

-словникова робота;

-“Поміркуйте…”;

-“Мікрофон”

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
10.12.2020 о 07:12

   На мою думку, презентація дійсно допоможе учням у вивченні нового матеріалу. Логічно розміщений матеріал, який відповідає віковим особливостям дітей і зацікавить їх літературною творчістю Туве Янсон. Але текстовий матеріал на слайдах №№ 6, 7, 9, 14 дуже дрібним шрифтом написаний. На жаль, допущені помилки у написанні окремих слів: Санта Клаус, Снігова  Королева, Американо-скандинавський фонд тощо. Є і пунктуаційні помилки (слайди №№ 10, 11 тощо). Також вважаю, що виконати все заплановане за один урок буде важко. Дякую.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю