Підібрати матеріали:

Консультація для педагогів та батьків на тему: "Використання конструювання та його вплив на дрібну моторику у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами"

Автор: Мірошниченко Інга Арнольдівна

Посада: вчитель-дефектолог та вчитель-логопед

Місце роботи: ДНЗ №40

Працюючи з дітьми дошкільного віку, я помітила, що зустрічаються дуже багато малюків з вадами мовлення. На жаль, дана проблема є дуже актуальною і сучасною. Розмірковуючи над тим, як підвищити рівень розвитку мовлення малюків, я прийшла до висновку, що це можна зробити за допомогою розвитку дрібної моторики рук.

Конструктивна діяльність займає вагоме місце в дошкільному вихованні і є складним пізнавальним процесом, в результаті якого відбувається інтелектуальний розвиток дітей: дитина опановує практичними знаннями, вчиться виділяти істотні ознаки, встановлювати відносини і зв’язки між деталями і предметами.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Шукшина Любовь Миколаївна
Шукшина Любовь Миколаївна каже:
08.08.2020 о 15:29

Цікава і корисна інформація подана в роботі щодо використання конструктора з метою розвитку дрібної моторики і розвитку мовлення. З допомогою конструктора, ігор з ним автор вирішує низку завдань, які в кінцевому результаті всебічно розвивають особистість дитини.

Шукшина Любовь Миколаївна
Шукшина Любовь Миколаївна каже:
07.06.2020 о 14:07

Консультацію, запропоновану автором обовязково використаю у своїй роботі з батьками своїх вихованців. Матеріал консультації допоможе мені переконати батьків в необхідності розвитку мовлення та дрібної моторики.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю