Підібрати матеріали:

КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ З СЕНСОРНОГО ВИХОВАННЯ В ГРУПІ РАННЬОГО ВІКУ: " ВЕСНА В ГОСТЯХ У МАЛЮКІВ"

Автор: Гончарова Наталія Валеріївна

Посада: вихователь-методист

Місце роботи: м.Чугуїв, ДНЗ(я-с)

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Програмовий зміст: розвивати тактильні відчуття, дрібну моторику пальців рук, координацію рухів, інтерес до пізнавальної діяльності. Продовжувати вчити дітей виконувати прості дії з предметами, формувати уявлення про поняття «один, багато», працювати над умінням узгоджувати числівник «один» з іменниками. Закріпити вміння дітей групувати предмети за сенсорними ознаками: колір, розмір, орієнтування у властивостях предметів на дотик, пробуджувати у малят емоційний відгук: вчити співчувати, вміти радіти. Збагачувати словник дітей. Формувати уявлення дітей про весну, весняні явища в природі.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Алюкова Єлєна Геннадіївна
Алюкова Єлєна Геннадіївна каже:
27.01.2025 о 22:18

Заняття з сенсорного розвитку є чудовою можливістю зануритися у захоплюючий світ гри, весняних явищ, кольорів, розвиваючи дрібну моторику та зорове сприйняття. Заняття цікаве і водночас сприяє покращенню уваги у дітей, допомагає розвивати уяву, а також навчитися працювати з різними сенсорними еталонами віповідно віку дітей; розвивати тактильні відчуття, координацію рухів, інтерес до пізнавальної діяльності та об’єктів природи.

Мерних Валентина Адамівна
Мерних Валентина Адамівна каже:
02.01.2025 о 15:16

Заняття «Весна в гостях у малюків» сприяє розвитку сенсорних навичок дітей через взаємодію з природними матеріалами та вивчення змін, які відбуваються навесні. Використання різноманітних природних елементів (квіти, трави, птахи, звуки природи) дозволяє малюкам краще пізнавати навколишній світ, розвиває їхні тактильні відчуття, слух і зір. Під час заняття діти мають змогу не тільки доторкнутися до природних об’єктів, але й розпізнавати нові запахи, звуки, кольори. Це допомагає їм розширювати словниковий запас, розвивати мовлення та пам’ять. Дякую Вам за роботу.

Федірко Оксана Миколаївна
Федірко Оксана Миколаївна каже:
14.06.2020 о 19:21

Добре те, що в конспекті поряд з ознайомленням дітей з весняними явищами природи підібрані завдання на закріплення елементарних математичних уявлень, сенсорних еталонів. Всі завдання, вправи відповідають віку дітей. Запитання сформульовані чітко. Сподобалось те, що автор звертає велику увагу на виховання у дітей інтересу до народних звичаїв та традицій, зокрема – зустрічі птахів.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно