Програмовий зміст: розвивати тактильні відчуття, дрібну моторику пальців рук, координацію рухів, інтерес до пізнавальної діяльності. Продовжувати вчити дітей виконувати прості дії з предметами, формувати уявлення про поняття «один, багато», працювати над умінням узгоджувати числівник «один» з іменниками. Закріпити вміння дітей групувати предмети за сенсорними ознаками: колір, розмір, орієнтування у властивостях предметів на дотик, пробуджувати у малят емоційний відгук: вчити співчувати, вміти радіти. Збагачувати словник дітей. Формувати уявлення дітей про весну, весняні явища в природі.
КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ З СЕНСОРНОГО ВИХОВАННЯ В ГРУПІ РАННЬОГО ВІКУ: " ВЕСНА В ГОСТЯХ У МАЛЮКІВ"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
- Презентація на тему: "Комахи"
- Презентація на тему: "Частини доби"
- КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ В СЕРЕДНІЙ ГРУПІ ПОДОРОЖ ДО ГЕОМЕТРИЧНИХ ФІГУР
- КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ ЗВЯЗНОГО МОВЛЕННЯ В ГРУПІ РАННЬОГО ВІКУ: "Я І МОЯ РОДИНА"
- КОНСПЕКТ ІНТЕГРОВАНОГО ЗАНЯТТЯ З ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДОЮ ТА РОЗВИТОК ЗВЯЗНОГО МОВЛЕННЯ В СТАРШІЙ ГРУПІ: " ЛІСОВИЧОК В ГОСТЯХ У ДІТЕЙ"
Популярні публікації
- Конспект уроку з фізики для 10 класу на тему "Урок 95 Провідники та діелектрики в електричному полі"
- Урок – проект «Сім чудес України»
- КОНСПЕКТ ІНТЕГРОВАНОГО ЗАНЯТТЯ З ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДОЮ ТА РОЗВИТОК ЗВЯЗНОГО МОВЛЕННЯ В СТАРШІЙ ГРУПІ: " ЛІСОВИЧОК В ГОСТЯХ У ДІТЕЙ"
- КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ ІЗ МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ: "ПОДОРОЖ ДО ЛІСУ" ДЛЯ СТАРШОЇ ГРУПИ
- КОНСПЕКТ ЗАНЯТИЯ ПО ОЗНАКОМЛЕНИЮ С ПРИРОДОЙ: "ВОЗДУХ"
Заняття з сенсорного розвитку є чудовою можливістю зануритися у захоплюючий світ гри, весняних явищ, кольорів, розвиваючи дрібну моторику та зорове сприйняття. Заняття цікаве і водночас сприяє покращенню уваги у дітей, допомагає розвивати уяву, а також навчитися працювати з різними сенсорними еталонами віповідно віку дітей; розвивати тактильні відчуття, координацію рухів, інтерес до пізнавальної діяльності та об’єктів природи.
Заняття «Весна в гостях у малюків» сприяє розвитку сенсорних навичок дітей через взаємодію з природними матеріалами та вивчення змін, які відбуваються навесні. Використання різноманітних природних елементів (квіти, трави, птахи, звуки природи) дозволяє малюкам краще пізнавати навколишній світ, розвиває їхні тактильні відчуття, слух і зір. Під час заняття діти мають змогу не тільки доторкнутися до природних об’єктів, але й розпізнавати нові запахи, звуки, кольори. Це допомагає їм розширювати словниковий запас, розвивати мовлення та пам’ять. Дякую Вам за роботу.
Добре те, що в конспекті поряд з ознайомленням дітей з весняними явищами природи підібрані завдання на закріплення елементарних математичних уявлень, сенсорних еталонів. Всі завдання, вправи відповідають віку дітей. Запитання сформульовані чітко. Сподобалось те, що автор звертає велику увагу на виховання у дітей інтересу до народних звичаїв та традицій, зокрема – зустрічі птахів.