Підібрати матеріали:

Презентація на тему: "Частини доби"

Автор: Гончарова Наталія Валеріївна

Посада: вихователь-методист

Місце роботи: м.Чугуїв, ДНЗ(я-с)

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Мета: Зрозуміти таку одиницю вимірювання часу, як доба та її загальноприйнятий поділ на чотири частини – ранок, день, вечір, ніч, дати можливість повторити, скільком годинам вона дорівнює та щоденні події в житті дитини, що відбуваються в кожній з її частин, вміти визначати частини доби, ввести узагальнююче поняття «Доба». Розвивати вміння завчати напам’ять, пояснювати значення прислів’їв та приказок.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація вихователя-методиста Гончарової Н.В. для дошкільного навчального закладу «Веселочка» при В/Ч А 0501 присвячена темі частин доби: ранок, день, вечір, ніч. Мета - навчити дітей розумінню поняття доби та її поділу, зв’язку між часом доби та щоденними активностями. Презентація включає вірші та загадки про різні частини доби, розвиває вміння запам'ятовувати та пояснювати значення прислів'їв, а також вчить визначати час доби за діяльностями.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Федірко Оксана Миколаївна
Федірко Оксана Миколаївна каже:
14.06.2020 о 19:27

Дуже цікава презентація. Обов"язково стане в нагоді вихователям під час ознайомлення дітей з частинами доби. Дітям досить важко запам"ятати назви частин доби, а тут і ілюстрації підібрані цікаві, і віршований супровід, також загадки про частини доби.

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно