Підібрати матеріали:

Конспект уроку у 4 класі "Природа і навколишнє середовище. Планета Земля"(Карпюк)

Автор: Полтавець Анна Олександрівна

Посада: вчитель англійської мови

Місце роботи: Ціпківська ЗОШ І-ІІступенів

Оцініть публікацію:

Конспект уроку для учнів 4 класу за підручником О.Карпюк розвиває комунікативні навички учнів, уяву, вміння працювати в парі, групі і самостійно, вдосконалюються навички читання та монологічного мовлення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є планом-конспектом уроку англійської мови в 4 класі на тему "Планета Земля". Мета уроку - ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом та географічними назвами, розвивати вміння аналізу, монологічного мовлення, комунікативні навички, читання, а також працю в групі та самостійно. Урок містить привітання, повідомлення теми і мети, фонетичну та лексичну зарядки, перевірку домашнього завдання, введення нових слів, читання, граматичні вправи, фізкультхвилинку, роботу з текстом та підсумкові завдання. Обладнання включає підручник, тематичні картки, відеозапис, карту "Планета Земля" та сигнальні картки.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Терзі Тетяна Анатоліївна
Терзі Тетяна Анатоліївна каже:
29.01.2024 о 22:51

План-конспект уроку з англійської мови на тему "Природа і навколишнє середовище. Планета Земля" для учнів 4 класу є важливим етапом у формуванні їхніх мовних та екологічних знань. Цей план дозволяє створити структуроване та цілеспрямоване навчальне середовище, сприяючи активному вивченню та розумінню предмету.

Спочатку варто введення, де діти знайомляться з темою уроку та метою. Важливо встановити зв'язок між темою та повсякденним життям учнів, щоб стимулювати їхній інтерес та розуміння важливості дбайливого ставлення до природи.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно