Підібрати матеріали:

Конспект уроку. Леся Українка «Давня казка». Суть людського щастя, вдячності

Автор: Вдовиченко Настя Ігорівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Люботинська ЗОШ

Оцініть публікацію:

Мета. Зосередити увагу учнів на проблемі людського щастя, вдячності у творі;
розвивати навички роботи з художнім твором, вміння логічно мислити, робити
висновки, культуру мовлення;
виховувати бажання творити добро, бути вдячними

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є планом уроку літератури на тему "Давня казка" Лесі Українки, з акцентом на суті людського щастя та вдячності в поемі. Метою уроку є розвиток у учнів навичок аналізу літературного твору та усвідомлення цінностей щастя та вдячності. Учні аналізують образи персонажів, обговорюють проблематику твору, порівнюють їх уявлення про щастя та вдячність. Викладач використовує мультимедійну систему, проводить різноманітні інтерактивні вправи, що допомагають глибше зрозуміти тему уроку.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація присвячена аналізу твору Лесі Українки «Давня казка», в якому розкривається суть людського щастя через образ поета, що виступає за права і волю народу проти поневолювачів. Урок націлений на розуміння учнями значення митця в суспільстві, виховання чесності, незламності та ідеалів справедливості через літературний аналіз, акторські вправи та ін. Додатково міститься практична робота з аналізу образів, художніх особливостей твору і тестові завдання для учнів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Терзі Тетяна Анатоліївна
Терзі Тетяна Анатоліївна каже:
29.01.2024 о 22:44

Стаття для батьків першокласників за програмою "Нова українська школа" (НУШ) вражає своєю інформативністю та практичністю. Її зміст відповідає потребам батьків, які стикаються з новою системою навчання та виховання.

Особливо цінною є конкретна та зрозуміла інструкція для батьків щодо підготовки дітей до школи та активної участі у їхньому навчальному процесі. Розглянуті питання включають в себе як аспекти організації навчання, так і важливість психологічної готовності дитини до школи.

Арова каже:
16.11.2023 о 19:45

Помьмоьcryingsad

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
15.04.2021 о 15:21

Дуже сподобалась розробка. Про творчість Лесі Українки можно говорити довго, адже ця унікальна жінка із тяжкою долею, всім своїм життям показувала приклад для  наслідування. Цікаво, що урок починається із тренінгу. Звернула увагу також на літературну вікторину "Навпаки" і гарну, яскраву презентацію. Дякую автору!

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
01.04.2020 о 11:41

Класс! Перше на що звернула увагу – презентація, дуже позитивний фон, одразу хочеться гортати та дізнаватися далі, коли діти на уроці просто слухають тему, то одне, а ілюстрований матеріал активує увагу. У розробці є теорія літератури, повторення вивченого раніше, та виклад нового матеріалу з опором на оповідання. Практичні моменти, робота вгрупах, цікаві технології робіт. У розробці багато цікавих моментів та схем виконання завдань. Дякую, особисто мені сподобалося.

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
29.09.2019 о 09:29

Цікава розробка.Вдало підібрані завдання.Матеріал подається з елементами нестандартних методів та прийомів.Я думаю автор переконливо демонструє на прикладі героїв твору та доводить той факт, що людям вкрай необхідне бажання творити добро, бути вдячними. Дякую.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно