Підібрати матеріали:

Урок-гра з географії у 7 класі "Подорожуємо південними материками"

Автор: Шевченко Людмила Вікторівна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: СЗШ № 35 м. Кам'янське

Оцініть публікацію:

Метою цього уроку-гри було: розширити, поглибити та закріпити здобуті на уроках географії знання про південні материки в ігровій формі; дати можливість виявити спритність, почуття гумору, творчу активність; створити умови для розвитку винахідливості, кмітливості, уяви, акторських здібностей; зацікавити школярів у вивченні додаткової літератури; виховувати любов до географії, до рідного краю; почуття товариськості, дружби, дисциплінованості, сприяти зміцненню класного колективу на основі спільної діяльності й співпереживання за свою команду.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
15.04.2021 о 15:09

Теж із задоволенням ставлю "5 зірочок" за таку цікаву географічну гру. Учні, мабуть, були у захваті від того, що під час такого креативного уроку вони могли проявити не тільки свої знання, але і творчість, спритність, акторські здібності.

Біляк Оксана Богданівна
Біляк Оксана Богданівна каже:
30.03.2021 о 23:16

Урок-гра з географії у 7 класі "Подорожуємо південними материками" корисний, змістовний матеріал, який дає змогу розширити, поглибити та закріпити здобуті на уроках географії знання про південні материки. Дякую автору.

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
29.09.2019 о 09:35

Цікавий та корисний матеріал.Ігрові методи та форми роботи на уроці завжди активізують пізнавальну діяльність учнів вносять на урок творчу робочу атмосферу.Сприяють зростанню зацікавленості до предмета та і до навчального процесу взагалі.Дякую авторові.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно