Підібрати матеріали:

Конспект урока.Тема. Повість В. Короленка «Сліпий музикант» Людина створена для щастя.

Автор: Чемеровська Зінаїда Олександрівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури та російської м

Місце роботи: Богодухівський ліцей № 3

Оцініть публікацію:

Мета уроку: допомогти зрозуміти внутрішній світ головного героя повісті, його духовні пошуки; розкрити особливості її впливу не тільки на сюжет оповідання, а й на життя людини, її вчинки, її бажання стати щасливою людиною

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
02.05.2021 о 17:35

Я поставлю "5 зірочок".broken heart Тема уроку дуже актуальна, важливо заохочувати дітей  обмірковувати що є щастям для них. Чудова мета уроку- виховувати любов до ближнього.

Як раз, повість В. Короленка їм в цьому допоможе.

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
21.11.2020 о 12:56

   Я вважаю неправильним розміщувати конспект одного уроку на різних сайтах, якщо це той же  самий варіант, без змін, без доповнень, без уточнень. Ця робота 06.02.2019 р. була виставлена на сайті освітнього проєкту "Всеосвіта", а  буквально за місяць, 06.03.2019 р.,– на сайті "ВсімОсвіта". Нечітко сформульована мета заняття, про розвиток вмінь і навичок нічого не сказано (хоча їх і не було!). Зовсім відсутнє обладнання (на сучасному уроці літератури без цього не обійтися!). Завдання для учнів однотипні: конкретні запитання чи проблемні, але без узагальнень і висновків. Не бачу сенсу тільки слухати висловлювання відомих людей про щастя, не коментуючи, не підтверджуючи чи спростовуючи, не зробивши паралелі з вивченим твором. Творчі завдання для учнів взагалі відсутні. Мета уроку поверхово реалізована.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно