Мовлення виконує в житті людини різноманітні функції – спілкування, передачі накопиченого досвіду, регуляції поведінки і діяльності. Щоб виконати всі свої функції, мовлення проходить складний послідовний шлях розвитку, тісно пов’язаний із загальним психічним становленням дитини.
Порушення мови є однією з найбільш часто зустрічаються форм патології серед дітей дошкільного віку. Більш ніж у 70% дітей у ранньому віці виявляються мовленнєві розлади різної тяжкості. Актуальність проблеми стимулює постійний пошук нових ідей і технологій, що дозволяють оптимізувати корекційну логопедичну роботу. Казка теж є засібом формування зв’язного мовлення у дітей.
Казка ,як засіб формування зв’язного мовлення у дітей дошкільного віку.
Вікно перегляду документа
Отримати код
Додайте в закладки, щоб не втратити. 
Популярні публікації
- План щоденної роботи вихователя ГПД в 2 класі
- План щоденної роботи вихователя ГПД в 1 класі
- Консультація для педагогів та батьків на тему: "Використання конструювання та його вплив на дрібну моторику у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами"
- Використання прийомів мнемотехніки як ефективний підхід до вивчення розділу «Фонетика» на уроках української мови у 5 класі
- Орфографічна компетентність як складова формування мовної особистості, здатної грамотно спілкуватися рідною й вільно володіти державною мовою
Стаття автора актуальна. в наш час сучасні діти більше часу проводять за гаджетами. А казка з красивої ілюстрованої книги залишається поза увагою дітей та батьків. Автор дає практичні поради, чому казка важлива в життя маленької дитини та як використовувати казку для розвитку мовлення.