Підібрати матеріали:

Інформатика. Правила користування Інтернетом. 4 клас

Автор: Кравченко Яна Степанівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Лукашівський НВК

Оцініть публікацію:

Урок “Правила безпечного користування Інтернетом” з інформатики для 4 класу розроблений по темі “Співпраця в Інтернеті”. Який містить презентацію та відео файл, що можуть полегшити та урізноманітнити вивчення запропонованої програмою теми.

Може бути використаний як для учнів так і для вчителів, які викладають інформатику в 4 класі загальноосвітніх навчальних закладів за новою програмою.

Маю до нього розроблену презентацію з відео, але на жаль вона перевищує зазначений об’єм завантаження.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ викладає план уроку про безпечне користування Інтернетом. Метою є навчити дітей розпізнавати онлайн-небезпеки та дотримуватися правил безпеки в мережі. Урок включає актуалізацію знань про Інтернет, вивчення нового матеріалу (віруси, антивіруси, правила безпечного користування), перегляд відеоматеріалів, закріплення матеріалу через роботу з підручником і комп’ютерними програмами, підсумки та вправу «Мікрофон». Використовуються презентація, відео, проектор, підручники та комп’ютери.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
23.09.2019 о 23:40

Правила безпечного користування Інтернетом є важливою,актуальною і своєчасною темою.Діти з молодших класів повинні розуміти ризики, що повязані з роботою в мережі.Матеріал цікавий.Корисний. Звичайно хотілося б якщо не саму презентацію з відео, то хоча б посилання на неї.Дякую авторові.

Головко Юлія Володимирівна
Головко Юлія Володимирівна каже:
28.04.2019 о 22:20

Правила безпечного користування Інтернетом є, наразі, нагальною потребою і необхідністю для роз’яснення дітям, особливо молодшої школи. На рівень 4 класу матеріал містить всю необхідну для учнів інформацію, яку в розмові можна з ними проговорити.

Подольська Ольга Володимирівна
Подольська Ольга Володимирівна каже:
17.04.2019 о 12:07

Дякую за конспект уроку. Але дозвольте скористатися ще презентацією, на яку зсилаєтеся, бо це зекономить час уроку та зацікавить учнів

Подольська Ольга Володимирівна
Подольська Ольга Володимирівна каже:
17.04.2019 о 12:06

Дуже гарний і зручнний конспект уроку. Дякую. Але дозвольте скористатися ще презентацією, на яку зсилаєтеся, бо це зекономить час уроку та зацікавить учнів

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно