Підібрати матеріали:

Фізкультурне заняття з використанням інноваційних оздоровчих технологій з дітьми старшого дошкільного віку «Чарівна квітка»

Автор: Салтовська Тетяна Василівна

Посада: інструктор з фізкультури

Місце роботи: Ізюмський ДНЗ № 16

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Профілактика порушень постави; поліпшення функцій дихання і звуковимови; попередження плоскостопості через оздоровчі процедури; дихальні вправи; гімнастика для очей; мімічна гімнастика; кольоротерапія; психокорекція; самомасаж. Повторення знань з валеології, екології, ОБЖД; формування вміння діяти колективно, водночас прищеплюючи хлопчикам «чоловічі» риси, дівчаткам – «жіночі»; розвиток уяви, образного мислення, музикальності.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує фізкультурне заняття для дітей старшого дошкільного віку під назвою «Чарівна квітка», яке включає інноваційні оздоровчі технології. Мета заняття - навчальна (удосконалення навичок рухливих ігор), корекційно-профілактична (профілактика порушень постави, покращення функцій дихання), і виховна (ознайомлення з морською тематикою, розвиток колективізму). Заняття включає різноманітні фізичні вправи, ігри з використанням спеціального обладнання, такого як гімнастичні палки, м'ячі, дуги, а також дихальні вправи, масаж, гімнастику для очей та мімічну гімнастику. Плановані активності спрямовані на всебічний розвиток дитини та зміцнення її здоров'я через гру.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Опекаловська Людмила Юріївна
Опекаловська Людмила Юріївна каже:
12.07.2021 о 12:05

Фізкультурне заняття з використанням інноваційних оздоровчих технологій підготовлено на високому методичному рівні. Оздоровчий та веселий захід, який і має бути для малят. Багато обладнання та інвентарю задіяно – це націкавлює і мене. Якби у школах мати таке, всеб різноманітніше виглядало.

 

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно