Підібрати матеріали:

Рухово-творче фізкультурне заняття для дітей середньої вікої групи «Як козенята з вовком подружилися» (фізкультурна казка)

Автор: Салтовська Тетяна Василівна

Посада: інструктор з фізкультури

Місце роботи: Ізюмський ДНЗ № 16

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Продовжувати вчити дітей ходити по обмеженій площині, стрибати з місця через мотузок, підлізати під дугою навпочіпки (не торкаючись колінами підлоги, руки тримати на колінах), пролізати в обруч грудьми вперед. Розвивати увагу, координацію рухів, рівновагу, швидкість, спритність, витривалість. Удосконалювати навички різних видів ходьби (один за одним, приставним кроком) та бігу. Продовжувати впроваджувати в заняття нові здоров’язбережувальні технології: массаж обличчя, психогімнастику, точковий массаж вушок. Виховувати організованість, товариськість.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує рухово-творче фізкультурне заняття для дітей середнього віку під назвою "Як козенята з вовком подружилися", яке проводиться у формі фізкультурної казки. Метою заняття є вдосконалення різних фізичних навичок дітей, таких як ходьба по обмеженій площині, стрибки, підлазання та інші, разом із розвитком уваги, координації рухів, рівноваги, швидкості, спритності та витривалості. Виховні цілі включають розвиток товариськості та організованості. Заняття також включає елементи психогімнастики, масаж обличчя і точковий масаж вушок. Для проведення заняття використовуються різні обладнання та декорації до казки.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Опекаловська Людмила Юріївна
Опекаловська Людмила Юріївна каже:
12.07.2021 о 11:57

Боже, такий милий захід. Захотілось і мені пройти по слідах на килимку, перестрибнути через струмочок, пролізти через дугу та зробити масаж вушок… Взагалі для малят оцк уявлення дійсності дуже ОСОБЛИВЕ.

Дякую творчому інструктору. angryangryangryangryangryangryangryangryangry та  "малятам".

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно