Підібрати матеріали:

Цікава казочка на дорожній лад

Автор: Бонковська Ірина Валеріївна

Посада: вчитель математики, фізики, та інформатики

Місце роботи: Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:

Розширити поняття дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, розвивати увагу дітей, уміння переходити дорогу, правильно ходити, вміння застосовувати набуті знання практично; виховувати бажання бути в безпеці на дорогах, бажання знати і виконувати Правила дорожнього руху.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Galina каже:
08.06.2021 о 20:02

Яскрава, цікава та інформаційна презентація! Вона сприймається легко. Чудова ідея використати улюблених героїв для створення казки. Ми бачимо, що вивчення правил дорожнього руху може бути цікавим. Колего, успіхів і натхнення у створенні нових презентацій!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
13.04.2021 о 15:23

Яскрава, цікава казкова презентація! Без сумніву, діти були у захваті від неї, адже побачили таких улюблених казкових героїв, та залюбки дивилися, чому ж вони їх навчать? А навчали вони дітей правилам дорожнього руху, що дуже важливо. Дякую за цікаву розробку, ставлю 5 зірочок.

Матяш Людмила Анатоліївна
Матяш Людмила Анатоліївна каже:
04.04.2021 о 22:43

Цікава і пізнавальна сучасна казка надихне учнів на вивчення правил дорожнього руху. Гадаю, що діти завжди на практиці (у житті) будуть згадувати епізоди з казки і застосовувати лише правильні варіанти. Яскравість презентації сприяє кращому запам’ятовуванню! Колего, створюйте й надалі такі цікаві і корисні презентації!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно