Підібрати матеріали:

Заняття з фізкультури на фітбол м’ячах (старший дошкільний вік)

Автор: Швайко Вікторія Вікторівна

Посада: вихователь ЗДО

Місце роботи: Залізницький ЗДО

Оцініть публікацію:

Дошкільний вік є одним із найбільш відповідальних періодів життя людини щодо формування фізичного здоров’я та культурних навичок, які забезпечують його вдосконалення, зміцнення та збереження в майбутньому. Сьогодні відомо, що 40% захворювань у дорослих були “закладені”  в 5-7 років . Саме тому,  фізичне дошкільне виховання, повинно формувати здоров’я дитини і фундамент фізичної культури майбутньої дорослої людини. А це, можливо, завдяки використанню здоров’язберігаючих технологій у фізичному вихованні дошкільників.

Запровадження здоров’язберігаючих технологій  у фізичну культуру дошкільників –  вимога сьогодення. Саме це, і обумовило мною вибір здоров’яформуючої новітньої технології – фітболгімнастики.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Опекаловська Людмила Юріївна
Опекаловська Людмила Юріївна каже:
13.07.2021 о 16:27

Фізичн культура – частина загальної культури. Цю фразу усі чули та бачили. Цн організований педагогічний процес , це рухова діяльність…. і ще багато, багато визначень… А головне це здоров'я. Фізичне виховання це суспільне явище, яук виникло на етапі розвитку суспільства. Зрозуміло, що кволі люди не зможуть держати у руках зброю та захищати державу…. А головним призначенням  фізичного виховання – цн формування всебічно розвиненої дсдбистості. Ось яка велика доля на нас вчителів та вихователів покладена.

Одне з провідних місць в професійній підготовці  займає самостійна робота учня. і тому ііажаю доброю справою метод проектів. Для малят у садку теж посилах, а то і цікавіше – так як за віком – цікаве те, що НЕВІДОМЕ…

Дякую за публікацію.

Сама  близька дорога – яку ЗНАЄШ  Рухайтесь за ціми дорогами..

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю