Вивчаючи іменник і подорожуючи рідним містом Тернопіль, діти розвивають навички знаходити власні і загальні назви, дізнаватися про істрію рідного краю.
Урок-подорож "Іменник як частина мови"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- урок 44 позакласне читання
- Конспект уроку "Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв’язків у п’єсі -феєрії М. Метерлінка «Синій птах». Особливості розвитку сюжету та композиції"
- Урок з української літертури "Драматургічна спадщина І.Франка. Соціально-психологічна драма «Украдене щастя» – найвизначніший сценічний твір Івана Франка."
- Урок літературного читання 2 клас.Тема. Підсумковий урок (за розділом «Народні дитячі пісні та малі жанри»).
- Оздоровче значення відпочинку на природі. Речі та одяг для прогулянки в природу.
Конспект уроку не відповідає визначеному типу (не комбінований!). Недоречною є назва "вибірково-розподільна робота". Актуалізацію опорних знань, на мою думку, варто було б розпочати із усного повторення про іменник як частину мову (це відомості із початкової школи). Я зрозуміла, що використана чужа презентація, це не зовсім правильно. Не було "родзинок", хоч тема дозволяла це зробити; звичайний, як кажуть, робочий урок (не побачила нестандартних форм роботи, про які написав Дмитренко В.Г.). Вибачте за категоричність.
Час від часу на уроках перед вчителем виникає проблема активізувати учнів. Результативно буде використати нестандартні форми та методи роботи. Даний матеріал слугує прикладом того як можна реалізувати на практиці дане питання. Дякую авторові за пророблену роботу.