Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв’язків у п’єсі -феєрії М. Метерлінка «Синій птах». Особливості розвитку сюжету та композиції"

Автор: Волкова Юлія Вікторівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури та мистецтва

Місце роботи: Запорізька ЗОШ I - III ступенів № 75 Запорізької міської ради

Оцініть публікацію:

“Синій птах” – одна з найбільших за обсягом п’єс Метерлінка про сенс життя і всемогутність людини. Учні на уроці визначають елементи композиції п’єси, жанру, філософсько-етичного задуму письменника, який  вважав головним змістом морального життя людини пошуки істини. Діти роблять висновок про те, Синій Птах Щастя  живе в кожному домі. За ним не треба далеко мандрувати – вирушати в путь треба, щоб зрозуміти й оцінити свій дім. Тільки його не можна тримати у клітці, бо Щастя, Добро, Любов приходять тільки до вільних, незаздрісних, щирих серцем людей.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
10.12.2020 о 16:47

   На мою думку, поверховою була актуалізація опорних знань. Літературний термін "п'єса-феєрія" діти почули (чи й записали), але не довели, що "Синій птах" М.Метерлінка — твір цього жанру. Логічно було б провести спочатку бесіду за змістом драми, а потім визначати елементи композиції. Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв'язків залишилася без належної уваги. Учні не отримали жодного творчого завдання, всі види робіт були однотипними. Звичайно, хотілося б побачити вчительський кластер.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю