Підібрати матеріали:

"My family". Урок англійської мови у 1 класі (по підручнику "Smart Junior 1").

Автор: Дем'янець Ірина Анатоліївна

Посада: вчитель англійської мови

Місце роботи: Решетилівська ЗОШ І ступеня

Оцініть публікацію:

Тема: Моя сім‘я.

Мета: повторити  і активізувати лексичний матеріал теми «Сімя», вдосконалювати вміння ставити запитання про членів сімї та  відповідати на них, сприяти розвитку в учнів монологічного мовлення.

Очікувані результати: на кінець уроку учні володіють ЛО, вміють називати членів родини.

Обладнання: робочий зошит, картки з ЛО, альбоми «My family»(виготовлені учнями на попередніх уроках ), ноутбук (відео привітання, прощання, фізкультхвилинки та ЛО уроку), аудіoзавдання до уроку, картки з тваринами, іграшка свинка Пеппа.

Тип уроку: закріплення та узагальнення знань.

                                                   Хід уроку:

I Організаційна частина. Stand up, please! Let’s start our lesson.

Привітання: Good morning, children! Nice to meet you. Let’s make a circle.

Video “Hello!”(відео за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8 ).

Мовленнєва розминка:  How are you today? (робота в колі, діти по черзі запитують один в одного «How are you?»). Well done! Sit down, please!

 

II Основна частина.

Повторення вивченої лексики:  А зараз пропоную вам переглянути відео. (Video “Family members”, відео можна знайти за посиланням  ttps://www.youtube.com/watch?v=FHaObkHEkHQ )

Діти, про кого йшлося у відео? Так, про сім’ю. Тож, сьогодні на уроці  ми продовжуємо говорити про членів родини, яких вивчали на попередніх уроках.

Сьогодні до нас на урок завітала свинка Пеппа, яка хоче розповісти вам про свою родину. (Вчитель говорить від імені свинки Пеппи і показує картинки “Родина свинки Пеппи”). «Hello! I’ m Peppa pig. I have a big family. This is my mother. This is my father. This is my brother. This is my grandmother. This is my grandfather.»

Діти, скажіть будь ласка, що розповіла нам Пеппа? Так, вона розповіла нам про членів своєї сім’ї. Давайте їх ще раз назвемо.(Вчитель показує картинки, а діти називають членів родини: This is amotherThis is a father. This is a sister. This is a brother. This is a grandmother. This is a grandfather.)

Ok? Well done! Stand up, please!

Фізкультхвилинка: “Baby shark” (відео за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=020g-0hhCAU).

Thank you! Sit down!

Робота в зошитах: Open your workbooks, please! (p. 27). Listen and trace a tick  or a cross . 

Робота в групах: Let’s divide into 3 groups.(Діти витягають з торбинки картку з твариною і діляться на три групи відповідно до картки, яку обрали)Зараз ви маєте групою виконати завдання. So, make puzzles. (Діти складають пазли, на яких зашифровані слова з теми «Сім’я», називають їх. (пазли виготовляла самостійно, роздрукувавши картинки з теми “Сім’я” і розрізавши їх)).

Фізкультхвилинка: (По класу розклеяні картинки тварин.)Stand up, please! And listen to me. My sister likes cat. (Діти мають підійти до відповідної картинки). Where is it? My mother likes dog. My brother likes tiger. My father likes fish. My grandmother likes fox. My grandfather likes crocodile. Very good! Sit down!

Робота в парах: Діти, а зараз ми попрацюємо з альбомами, які ми виготовляли на минулих уроках. (Альбоми, це книжечки з малюнками членів родини, які ми виготовляли разом з дітьми. Роздрукували розфарбовки із малюнками членів родини , скріпили у вигляді книжечки і розфарбували).Я буду називати когось із членів родини, а ви будете їх шукати і показувати у своїх альбомах .(Вчитель називає членів родини, а діти показують)This is a mother. This is a brother. This is a grandmother. This is a  father. Молодці! А тепер ви попрацюєте в парах. Хтось один буде називати одного з членів родини, а інший показуватиме його в альбомі. Я вам роздаю картки з кольорами. Вам потрібно знайти свою пару. (Вчитель називає колір англійською мовою, а діти з тим кольором підходять до нього. Діти працюють в парах). Well done!

Гра:  “Yes or no”. (Вчитель показує картинку і називає її, якщо називає правильно, діти плескають в долоні, а якщо неправильно, тупають ніжками.)

 

III Заключна частина

Підсумок уроку. Діти, сьогодні на уроці ми з вами повторили слова з теми … (діти називають). Я думаю, що тепер ви вже всі запам’ятали як називати членів родини англійською мовою.

Stand up, please! Video “ Good bye!”(відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=PraN5ZoSjiY).

Good bye, children!

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно