Підібрати матеріали:

Сценарій виховного заходу "ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ"

Автор: Баришева Юлія Миколаївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: КЗО НВК № 71 ДМР

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Виховний захід допоможе вчителям провести Міжнародний день рідної мови у цікавій формі. Діти дізнаються про історію виникнення цього свята, почують цікаві факти про українську мову, а також, беручи участь у брейн-ринзі, пригадають фразеологізми, прислів’я, відгадають шаради та складуть вірш із розгаданих ребусів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

OLENA CHEREMIS ANATOLIIVNA
OLENA CHEREMIS ANATOLIIVNA каже:
06.01.2024 о 23:04

Сценарій виховного заходу до Міжнародного дня рідної мови дуже глибокий, історично інформаційний, в цікавий для дітей формі, багато різних видів діяльності,  дякую за можливість використати у своїй праці класного керівника.

 

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 19:36

Дякую за цікавий  та пізнавальний виховний захід до Міжнародного дня  рідної мови .  Діти дізналися  про історію виникнення цього свята,  цікаві факти про українську мову, а також  пригадали  фразеологізми, прислів’я, відгадували шаради та ребуси, вчились працювати в команді.

Іллєнко Ірина Олександрівна
Іллєнко Ірина Олександрівна каже:
23.11.2023 о 10:20

Дуже гарний виховний захід як для педагога організатора так і для вчителя української мови та літератури. Виховний захід допоможе вчителям провести Міжнародний день рідної мови у цікавій формі. Діти дізнаються про історію виникнення цього свята, почують цікаві факти про українську мову, а також, беручи участь у брейн-ринзі, пригадають фразеологізми, прислів’я, відгадають шаради та складуть вірш із розгаданих ребусів.

Бабієнко Ольга Олексіївна.
Бабієнко Ольга Олексіївна. каже:
10.11.2023 о 09:40

Виховний захід допоможе вчителям провести Міжнародний день рідної мови у цікавій формі. Діти дізнаються про історію виникнення цього свята, цікаве, патріотичне,  гарне.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно