Підібрати матеріали:

Тренінг "Людина не для продажу"

Автор: Гудименко Тетяна Вікторівна

Посада: вчитель фізики та математики

Місце роботи: Соснівський ОК

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Мета: ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами; сприяти формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; навчати дітей використовувати знання по праву в різних життєвих ситуаціях; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи; навчати поведінки у важких ситуаціях; підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
Обладнання: комп’ютер, відео матеріал на дану тему, кросворд до теми тренінгу, плакат «Правила роботи», «Хто це?»; роздатковий матеріал, стікери, великі листи паперу, фломастери.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Тренінг "Людина не для продажу" має за мету ознайомити учнів з проблемою торгівлі людьми, її історичними коріннями та сучасними проявами, а також виховати в них почуття відповідальності та формувати навички поведінки в складних життєвих ситуаціях. Входить вправи на тему торгівлі людьми, спростування міфів та стереотипів, а також робота в групах та обговорення очікувань та отриманої інформації.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація "Людина не для продажу" орієнтована на виховання свідомості щодо проблеми торгівлі людьми. Вона містить кросворд, відеоматеріали, обговорення міфів і стереотипів, гру "Хто торговець чи жертва?", а також правила роботи, засновані на довірі та взаємоповазі. Цією презентацією піднімається важлива соціальна тема, розкриваються методи протидії торгівлі людьми та спростовуються поширені забобони на цю тему.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно