Підібрати матеріали:

Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального процесу

Автор: Дмитрів Галина Романівна

Посада: вчитель

Місце роботи: СЗШ№96 МЖК-1 м.Львова

Оцініть публікацію:

Нові засоби для викладання різних предметів, зокрема інформатики. Цікавий підхід, який допомагає учням легше сприймати матеріал, а також розвиває візуальне та образне мислення, формує комунікативні навички. Можна використовувати на будь-якому уроці та з будь-якої теми.

Скрайбінг – це спосіб донесення інформації через ілюстрування ключових моментів. Якщо по-простому, скрайбінг – це коли ви під час своєї доповіді використовуєте ілюстрації на білій дошці або аркуші паперу, що дублюють вашу розмову , щоб це було цікаво та наочно.

Особливість скарайбінгу полягає в тому, що залучені одночасно такі органи чуття як слух, зір та уява, а це в свою чергу сприятливо впливає на розуміння та запам’ятовування матеріалу. Саме це робить скрайбінг одним із методів сучасних технологій, який допомагає доступно і легко пояснити складний матеріал.

Підійде він для пояснення нового матеріалу та перевірки засвоєного, може бути використаний як засіб узагальнення вивченого, як домашнє завдання,  як “мозковий штурм” та рефлексія на уроці.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно