Підібрати матеріали:

Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального процесу

Автор: Дмитрів Галина Романівна

Посада: вчитель

Місце роботи: СЗШ№96 МЖК-1 м.Львова

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Нові засоби для викладання різних предметів, зокрема інформатики. Цікавий підхід, який допомагає учням легше сприймати матеріал, а також розвиває візуальне та образне мислення, формує комунікативні навички. Можна використовувати на будь-якому уроці та з будь-якої теми.

Скрайбінг – це спосіб донесення інформації через ілюстрування ключових моментів. Якщо по-простому, скрайбінг – це коли ви під час своєї доповіді використовуєте ілюстрації на білій дошці або аркуші паперу, що дублюють вашу розмову , щоб це було цікаво та наочно.

Особливість скарайбінгу полягає в тому, що залучені одночасно такі органи чуття як слух, зір та уява, а це в свою чергу сприятливо впливає на розуміння та запам’ятовування матеріалу. Саме це робить скрайбінг одним із методів сучасних технологій, який допомагає доступно і легко пояснити складний матеріал.

Підійде він для пояснення нового матеріалу та перевірки засвоєного, може бути використаний як засіб узагальнення вивченого, як домашнє завдання,  як “мозковий штурм” та рефлексія на уроці.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує скрайбінг як ефективний метод візуалізації навчального матеріалу. Скрайбінг дозволяє ілюструвати ключові моменти розповіді за допомогою малюнків, що робить матеріал зрозумілішим та цікавішим для учнів. Він включає в себе використання різних технік, таких як фасилітація, відеоскрайбінг, мальований скрайбінг, аплікація, техніка з використанням магнітів, техніка фланелеграфа та скрайбінг із застосуванням комп’ютерних технологій. Метод сприяє розвитку візуального та образного мислення, а також комунікативних навичок учнів. Скрайбінг може бути використаний у шкільному навчанні з будь-якої теми.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно