Підібрати матеріали:

Сценарій шкільного свята до Дня Ззбройних Сил України « Я ПАТРІОТ УКРАЇНИ »

Автор: Опекаловська Людмила Юріївна

Посада: вчитель фізичної культури

Місце роботи: КЗО СЗШ № 46 м.Дніпро

Оцініть публікацію:
Вчитель-експерт VIP-користувач

« Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

В.О.Сухомлинський

Актуальність патріотичного виховання особистості в сучасному українському суспільстві чималою мірою зумовлено потребою державотворчих процесів на засадах гуманізму, демократії, соціальної справедливості, що мають забезпечити усім громадянам рівні стартові можливості для розвитку та застосування їхніх потенційних здібностей, досягнення  соціально – важливих цілей як умов реалізації найголовнішої соціально – психологічної потреби до самовизначення.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і зали -шається пріоритетним. Формуємо у школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, розширенню знань  про державні та народні символи України.

Мета розробки : Сприяти патріотичному вихованню молоді. Використання вчителем демократичного стилю спілкування з учнями; створення умов для творчої самореалізації кожної особистості. Взаємовиручка. Робота в команді.

Тому у виховному процесі важливе місце надається народна філософія, народна мудрість, національні ідеї та ідеали, що є тим підґрунтям, на якому зростає національна свідомість, гідність, самоповага…

Обрана  тема  розробки є правомірною, оскільки вона зумовлена проблемами подальшої теоретичної та практичної розробки шляхів патріотичного виховання особистості шко- ляра. Пропоную на допомогу вчителю через педагогіку партнерства щодо креативних ідей, критичного мислення та розширення педагогічного досвіду.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю