Без високої культури читання, наголошував В. О. Сухомлинський, немає ні школи, ні справжньої розумової праці. Читання є основою опанування всіх наук, розвитку людського інтелекту. Читання — це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В перші роки моєї роботи в школі-інтернаті переді мною постало багато питань і проблем: потрібно було навчити читати дітей 8-10 років, які не знали букв, не вміли читати і до цього ніде не навчались. Навчити таких дітей читати дуже важко. І не просто навчати читати, а читати правильно, швидко, виразно, розуміти прочитане. Тому потрібно було шукати найефективніші методи і прийоми, щоб досягти бажаного результату. Пошук таких методів став важливим завданням в моїй роботі.
Проблемне навчання на уроках читання у початкових класах
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Наукова робота "Плекаймо творчу особистість"
- Методичні рекомендації для керівників туристичних походів. Пішохідний спортивний туристський похід 1 категорії складності по території Луганської області
- Доповідь на тему:"ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ"
- "ДОСЛІДЖЕННЯ ЯК ПРАКТИЧНА СКЛАДОВА ШКІЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ"
- Пріоритетні завдання логопедичної корекції.
З досвіду Вашої роботи можна зробити висновок,що проблемне навчання досить ефективне на уроках читання.Технологією проблемного навчання є організація навчального процесу,яка передбачає створення у свідомості учнів під керівництвом вчителя проблемних ситуацій.Саме подібні методи Ви і використовуєте на своїх уроках ,створюючи проблемну ситуацію для дітей,а вони в свою чергу її вирішують.Натомість у дітей розвиваються розумові здібності, пробуджується інтерес до читання та любов до книги.Дякую!