Підібрати матеріали:

Презентація на тему"Євангельські притчі"

Автор: Ковальова Наталія Йосипівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Чорнобаївський ліцей

Оцініть публікацію:

 У 8 класі після вивчення теми « Біблія. Новий Заповіт. Ключові ідеї та образи Нового Заповіту. Морально-філософський зміст біблійних сюжетів і образів», раджу провести  урок позакласного читання «Євангельські притчі»,де використовую дану презентацію.

.Практично всі притчі Ісуса Христа – це алегоричне повчання, образи і приклади, запозичені з повсякденного життя і навколишньої природи. Саме на цьому уроці ми допомагаємо дізнатись, чого навчають вангельські притчі і чим вони можуть допомогти людям, котрі читають їх.

Євангельські притчі вчать  розуміти закони Божі. Вчать  дотримуватися всіх заповідей, прикладами із життя вчать, як співчувати і допомагати людям у потребі, як прощати і забувати заподіяну кривду, як користуватись талантами, ширити добре слово і мати завжди перед очима історію блудного сина, символ людської немочі, дурноти але й протверезіння.

Так само через ці притчі ми можемо пізнати і самого Бога. Ми дізнаємося, що Він вимагає  довіри до себе і ніколи не бажає людям зла, допомагаючи їм і оберігаючи їх, хоча і робить це трішки по-своєму.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
07.10.2023 о 16:52

Вітаю. Чудова робота. Діти з радістю працювали з презентацією. Такі уроки дійсно залишають глибокий слід в учнів.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно