Підібрати матеріали:

Презентація на тему"Суд пам’яті" за твором Р.Д.Бредбері"Усмішка"

Автор: Ковальова Наталія Йосипівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Чорнобаївський ліцей

Оцініть публікацію:

Новела “Усмішка” по-справжньому фантастична, вона переносить у постапокаліптичний світ у 2061 році. Цивілізацію знищено, люди ненавидять минуле, знищують усе, що з ним пов’язане. Хлопчик приголомшений витвором мистецтва, і коли натовп знищує картину, він рятує шматочок з посмішкою. Можливо саме такі люди, як Том, які не можуть знищувати прекрасне, цінують минуле і не зрадили своє серце ненавистю, відродять у майбутньому цивілізацію. Головна думка твору: не слід знищувати минуле варварськими методами, хоч би яким поганим воно не було. Розповідь вчить цінувати мистецтво, не забувати минуле, не створювати ще більшого хаосу та руйнування.Робота в групах довела,що надія на порятунок є. Таємниче-сумна усмішка “Мони Лізи” проникає в серце хлопчика Тома, і серце дитини оживає, прямуючи назустріч добру і красі. Том рятує під час “страти” великої картини шматочок полотна з посмішкою і відносить у своїй долоні. Чудова посмішка, добра і лагідна, збережена для світу. І, може бути, коли Том виросте, він стане тією людиною, хто врятує світ і створить нову цивілізацію..

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація створена учнями 7 класу та присвячена аналізу творчості видатних особистостей, зокрема Рея Бредбері та Леонардо да Вінчі, через призму взаємодії людини з природою, красою, технологіями та самим собою. Учні розділені на групи (літературознавці, екологи, мистецтвознавці, дослідники-соціологи) досліджують різні аспекти цієї теми: від жанрових особливостей новели до екологічних проблем та впливу мистецтва та культури на суспільство. Піднімаються питання про важливість збереження культурних цінностей, роль мистецтва у розвитку людства та необхідність гармонії з природою. Презентація закінчується закликом цінувати та рятувати красу світу.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
02.04.2024 о 22:08

Дякую за гарну роботу!Творчі групи отримали попередньо завдання і підготували цікаві повідомлення-це сприяє командній роботі

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 11:52

Вітаю. Цікава, змістовна робота. Дітям дуже сподобалася презентація, з великим задоволенням виконували всі завдання. Робота в групах, яка не залишила байдужим жодного учня, довела,що дійсно надія на порятунок є.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно