Підібрати матеріали:

Презентація «Автомобільний транспорт і довкілля», 5 – 11 класи

Автор: Чечет Іван Васильович

Посада: вчитель фізики

Місце роботи: Павлівська ЗОШ

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація «Автомобільний транспорт і довкілля» розглядає використання теплових двигунів, а саме на автотранспорті, як одне із джерел забруднення навколишнього середовища, а також має негативний вплив на представників біосфери. Забруднення атмосферного повітря вихлопними газами транспорту значно впливає на будинки і спорудження міст, завдає непоправної шкоди пам’ятникам культури. У великих містах транспорт часто стає однією з головних причин утворення смогу. Крім того, звертається увага на те, що мережа автомобільних доріг і залізниць займає великі площі землі, яку можна було б використати раціональніше. Також наголошується на те, що на дорогах гине багато диких тварин, які потрапляють під колеса машин, птахів, що зіштовхуються з ними в польоті.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація зосереджена на впливі автомобільного транспорту на довкілля. Обговорюється забруднення атмосферного повітря вихлопними газами, які спричиняють пошкодження будівель, пам'ятників культури та сприяють утворенню смогу в містах. Розглядаються два типи смогу – димний туман та фотохімічний смог, з акцентом на шкідливі наслідки для здоров’я людини. Також вказано на зайнятість земель під дороги та залізниці, що заважає більш раціональному використанню землі, та на загибель диких тварин через автотранспорт. В кінці презентації закликають зробити планету зеленішою.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
19.09.2019 о 19:43

Цікавий той предмет, на уроках якого, час від часу на учнів чекають несподіванки у вигляді нестандартних уроків, незвичних форм та методів роботи. Такі уроки підвищують зацікавленість предметом, тримають учнів в стані активної пізнавальної діяльності. Спасибі автору за цікаві ідеї.

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно