Підібрати матеріали:

"Відгадай вченого", 8 – 11 класи

Автор: Чечет Іван Васильович

Посада: вчитель фізики

Місце роботи: Павлівська ЗОШ

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація “Відгадай вченого!” являє собою завдання, яке заключається в тому, щоб за описом фактів із життя та діяльності вченого ідентифікувати прізвище самого вченого. Слайди викладені попарно. На одному слайді наведена тільки інформація про вченого, на наступному – та ж інформація із прізвищем та зображенням вченого. Зміна слайдів відбувається автоматично таким чином, що учням повинно вистачити часу на відповідь.  Презентацію зручно використати в позакласній роботі, а саме при проведенні фізичних вечорів під час тижня фізики. Рекомендовано для учнів 8 – 11 класів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація знайомить з видатними науковцями різних епох, які зробили значний внесок у розвиток фізичної науки. Серед представлених фігур - Дмитро Мендєлєєв, відомий російський хімік; Саді Карно, французький инженер, що досліджував теплові машини; Джеймс Ватт, інженер, що удосконалив паровий двигун; Блез Паскаль, вчений, який досліджував тиск в рідинах та газах; Галілео Галілей, італійський астроном і фізик; Демокріт, засновник атомізму; Вільям Томсон (лорд Кельвін), вчений, що ввів поняття абсолютної температури; Амедео Авогадро, відомий своїм законом про молекули газів; Роберт Фултон, винахідник парохода; Роберт Бойль, один з основоположників хімії; Джоуль Джеймс-Прескотт, дослідник електромагнетизму та теплоти; Едм Маріотт, французький фізик; Ерстед Ганс-Христіан, який відкрив електромагнетизм; Цельсій Андерс, запропонував температурну шкалу; Жак Шарль, фізик і винахідник повітряної кулі.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
19.09.2019 о 19:42

Якщо всі уроки будуть проведені немов під копірку, то звичайно, з часом цікавість учнів згасне. Тому вчитель час від часу (залежно від різних обставин) повинен придумувати нестандартні кроки, які будуть активізувати клас, створювати на уроці творчу обстановку, зацікавлювати учнів предметом. Дякую авторові.

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
31.03.2019 о 11:29

Презентація “Відгадай вченого!”цікава, пізнавальна, інформаційна, зручна для використання в позакласній роботі, Дякую вчителю за творчу роботу!

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно