Підібрати матеріали:

"Відгадай вченого", 8 – 11 класи

Автор: Чечет Іван Васильович

Посада: вчитель фізики

Місце роботи: Павлівська ЗОШ

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація “Відгадай вченого!” являє собою завдання, яке заключається в тому, щоб за описом фактів із життя та діяльності вченого ідентифікувати прізвище самого вченого. Слайди викладені попарно. На одному слайді наведена тільки інформація про вченого, на наступному – та ж інформація із прізвищем та зображенням вченого. Зміна слайдів відбувається автоматично таким чином, що учням повинно вистачити часу на відповідь.  Презентацію зручно використати в позакласній роботі, а саме при проведенні фізичних вечорів під час тижня фізики. Рекомендовано для учнів 8 – 11 класів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
19.09.2019 о 19:42

Якщо всі уроки будуть проведені немов під копірку, то звичайно, з часом цікавість учнів згасне. Тому вчитель час від часу (залежно від різних обставин) повинен придумувати нестандартні кроки, які будуть активізувати клас, створювати на уроці творчу обстановку, зацікавлювати учнів предметом. Дякую авторові.

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
31.03.2019 о 11:29

Презентація “Відгадай вченого!”цікава, пізнавальна, інформаційна, зручна для використання в позакласній роботі, Дякую вчителю за творчу роботу!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно