Підібрати матеріали:

Презентація "Удосконалення методики сучасного уроку"

Автор: Жила-Хохлова Анна Сергіївна

Посада: учитель

Місце роботи: ХЛ №161

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Сучасне життя розвивається бурхливими темпами, тому відбулися вагомі зміни у системі освіти. Учитель, навіть найталановитіший, уже не може бути єдиним джерелом інформації. Традиційне навчання з його авторитаризмом, орієнтацією на середнього учня, перевагою репродуктивної діяльності над пошуковою не відповідає вимогам часу. Тому настала необхідність переходу від «передачі знань» до «навчання вчитися», «навчати жити». Сучасному учневі не так треба подати тему, як навчити осмислювати її, а він вже потім шукатиме інформацію, яка допоможе реалізувати проблему. Отож повернути учням інтерес до шкільних предметів, зробити навчання цікавим, посилити бажання учитися спонукало мене до пошуків. На мою думку, сприяти вирішенню поставлених перед освітою завдань мають інтерактивні технології навчання. Саме цим обумовлюється актуальність представленого досвіду.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація описує педагогічний досвід Анни Сергіївни, вчителя української мови та літератури з восьмирічним стажем і вищою освітою Харківського педагогічного університету. В презентації розглядається її педагогічне кредо, проблема над якою працює - удосконалення методики сучасного уроку, з метою повернення учням інтересу до навчання. Показано, як використання нестандартних підходів і графічних редакторів на уроці може сприяти цікавішому навчанню, а також представлено досягнення в педагогічній діяльності.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Біляк Оксана Богданівна
Біляк Оксана Богданівна каже:
30.03.2021 о 23:08

Анна Сергіївна, презентація на тему "Удосконалення методики сучасного уроку"досить цікава і акуальна тема. Використано різноплановість матеріалу

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно