Підібрати матеріали:

КОНЦЕПЦІЯ національно-патріотичного виховання засобами фізичної культури.

Автор: Опекаловська Людмила Юріївна

Посада: вчитель фізичної культури

Місце роботи: КЗО СЗШ № 46 м.Дніпро

Оцініть публікацію:
Вчитель-експерт VIP-користувач

«Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

Національно-патріотичне виховання школярів в Україні стає одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високомо- ральної особистості.  Актуальність цього зумовлюється процесом консолідації та розвитку українського суспільства, сучасними викликами, системної діяльності влади, де покладено ідеї  зміцнення української державності та формування патріотизму у школярів. Водночас важливе поширення інформації про досягнення наших співвітчизників та їх внесок у скарбницю світової цивілізації, в сферах освіти, науки, культури, мистецтва, спорту.

Мета концепції – визначення пріоритетів та основних напрямів національно-патріо- тичного виховання школярів, формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, збереження та розвитку духовно-моральних цінностей Українського народу, усвідомлення досягнень Українського народу, його інтелектуальних і духовних надбань, формування у активної громадянської, держав- ницької позиції та почуття власної гідності. Реалізація Концепції – збільшення кількості заходів із вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і терито -ріальну цілісність України.

Ця розробка – це узагальнення досвіду вчителя та учня, розкрито сутність фізичної культури  учнів як складової частини національно-патріотичного виховання та форми і заходи фізичної культури, створено умови, як теоретичні так і практичні для якісного оволодіння знаннями щодо підготовки майбутнього захисника своєї країни.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю