Підібрати матеріали:

План-конспект відкритого уроку фізичної культури (модуль «Гімнастика») для 9 класу з елементами проекту: «Fair Play»

Автор: Опекаловська Людмила Юріївна

Посада: вчитель фізичної культури

Місце роботи: КЗО СЗШ № 46 м.Дніпро

Оцініть публікацію:
Вчитель-експерт VIP-користувач

Основною метою навчального предмету «Фізична культура» є:формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку, розвитку природних здібностей. Навчальна програма розроблена відповідно до вимог Державного стандарту,  яка характеризується  спрямованістю на реалізацію принципу варіативності, і модуль: Вивчення модулю «Гімнастика»              в нашій школі обрано на вивчення усіма класами, особливо початковою школою .

Гімнастика – один із засобів  фізичного виховання та є невід’ємною частиною  обов’язкових програм з фізичної культури для усіх класів. Урок є основною формою занять у школі, який містить певні завдання, які розв’язуються освітньо, що записується в конспекті уроку. Тому сучасні уроки  в нашому закладі  проходять цікаво – з елементами впровадженого проекту fair play з  30.03.2015 р. – звід етичних і моральних  законів, заснованих на внутрішньому переконанні індивідуума про благородство і справедливість в спорті,  метою якого є розвиток  життєвих навичок школярів та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою рухливих ігор  – формування навичок здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції, формування лідерських якостей, залучення до рухової активності, здобуття знань про здоров’я, попередження ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ, набуття навичок протидії тиску з боку оточення та ризикованої поведінки.   «Fair Play – Чесна Гра» це: • зміцнення здоров’я, • профілактика ВІЛ, • демонстрація знань, умінь та навичок, • толерантність, повага, успіх, перемога, дружба, умови для відповідального ставлення до своїх вчинків, прищеплення духу чесної гри.  Проект знайомить  учнів з процесами, які допоможуть думати критично та знайти вірні рішення. Працювати за такою методикою можна і під час виховних заходів .  

Багато уроків фізичної культури з різних модулів за проектом  «Fair Play: це підвищений ступень емоційної дії на учнів, максимальна пізнавальна самостійність, стимулювання самостійності, що сприяє реалізації диференційованого підходу, підвищення ефективності  та інтересу навчання… І тому такі уроки треба проводити з власного  педагогічного досвіду або з досвіду колег, які надають свої методичні матеріали. Саме це визначило актуальність пошуків удосконалення існуючих засобів і методів роботи на уроках  та  позакласно.

Поради та методи навчання не є універсальними, але допоможуть різноманітнити навчальні години  та удосконалити знання.

Успіхів !

 

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю