Підібрати матеріали:

План-конспект з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль "Гандбол"

Автор: Захарець Леся Володимирівна

Посада: вчитель фізичної культури

Місце роботи: Шепетівська школа-гімназія

Оцініть публікацію:

План-конспект з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль “Гандбол”. Розроблений на основі матеріалу варіативного модуля «Гандбол» програми з фізичної культури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спрямований на вдосконалення фізичних, морально-вольових, психологічних якостей, вирішення виховних, освітніх та оздоровчих завдань уроку фізичної культури. При складанні модуля були враховані вікові, анатомо-фізіологічні та статеві особливості учнів; визначені пріоритетні завдання щодо рівня загальноосвітньої підготовки, безперервності та наступності вивчення.

Основна мета модуля — формування фізичного, духовного та соціального здоров’я школярів; розвиток основних фізичних якостей; навчання техніки рухових дій; підвищення рівня фізичної підготовленості учнів; опанування гандболом  як базовим модулем.

Вивчення гандболу має сприяти формуванню стійкого інтересу до предмета фізична культура в цілому та ігри у гандбол зокрема, розвитку відповідних ігрових здібностей, умінь та навичок.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Опекаловська Людмила Юріївна
Опекаловська Людмила Юріївна каже:
11.07.2021 о 18:20

Веселий план зовні та наповнено зсередини. Спортивна шра у розвитку дитини має велике значення і характеризуються  різноманітністю рухових якостей. – бігуна, стрибуна, метальника (легка атлетика), гнучкість, рівновага (гімнастика). Гра виховує критичне мислення, колективізм, ініциативність…Цей вид спорту простий у обслуговувані та обладнання і тим дуже підходить до вивчення у школі. Урок має містити освітні задачи та та задачи виховного спрямування. Зміна працездатності – умова успішного уроку. Ефективність гандболу в спрянні гармонійного розвитку. У конспекті доречно показані помилки у техниці  виконання кидка   м'яча, наглядно видно помилки при веденні м'яча, а це головне у досяганні результату, вчасно виправити помилку.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно