Підібрати матеріали:

МЕТОДИЧНА РАДА: ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ ЖИТТЄВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЧЕРЕЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Автор: Танчак Галина Іванівна

Посада: вчитель

Місце роботи: Калинівський НВК

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

        В.Сухомлинський  у своїх працях постійно акцентує увагу на необхідності  педагога любити дитину.

       Педагог повинен піклуватися про те, щоб навчально – виховний процес, який він організовує, містив у собі ситуацію успіху. Це  має стосуватися діяльності як індивідуальної, так і групової. Педагог повинен  володіти силою сугестивного впливу за допомогою елементів педагогічної техніки. Однак в жодному разі вчитель  не повинен зловживати  здібністю до навіювання.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ присвячений використанню ідей В.О. Сухомлинського в сучасній педагогіці для формування ключових життєвих компетентностей у здобувачів освіти. Зокрема, акцентується на важливості любові педагога до дитини, створення ситуацій успіху, емоційної культури вчителя, сугестивному впливі, а також на розвитку інтелектуальних умінь через залучення учнів до активної розумової діяльності. Описується впровадження цих ідей на конкретних прикладах з практики вчителів, а також підкреслюється значення педагогічного самовдосконалення та використання новітніх технологій освіти з дотриманням Сухомлинських принципів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Пігарєва Галина Павлівна
Пігарєва Галина Павлівна каже:
23.08.2021 о 09:17

"У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися"- одне з моїх улюблених висловлювань В.О. Сухомлинського. Дякую за інформативність в наведеній роботі.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно