Підібрати матеріали:

Медіаосвіта є перспективою для України

Автор: Гапєєв Леонід Володимирович

Посада: керівник гуртка "Точка зору"

Місце роботи: Центр дитячої та юнацької творчості № 5, м. Харків

Оцініть публікацію:

Медіаосвіта є перспективою

для України

 

Цікавий вебінар на тему «Впровадження медіаосвіти в Україні: реалії, проблеми та перспективи» відбувся дистанційно в ефірі онлайн за участі членів гуртків «Точка зору», «Школа успіху» ЦДЮТ № 5 м. Харкова, а також учасників ГО «Молодіжне телебачення FestTV» та запрошених експертів.

Захід провели з нагоди 30-ліття незалежності України. Адже, судячи з нещодавнього публічного виступу Президента України В. Зеленського, медіаосвіта має стати складовою сучасної освіти, що є важливим для держави та суспільства.

Учасники вебінару дізналися про діючу сьогодні «Концепцію впровадження медіаосвіти в Україні». А ще обговорили цікаві проблемні питання, які хвилюють сьогодні широкий загал читачів і глядачів. Анастасія ЖДАНОВА — лауреат Харківської міської олімпіади «Юний правознавець», староста проекту «Школа журналістики ФЕСТ-TV» та Тетяна КОЛЫЧЕВА — практичний психолог, кандидат психологічних наук, консультант телефону доверия «Нить Ариадны» досліджували правові та психологічні особливості сучасного медійного середовища. Від голови правління ГО «Молодіжне телебачення Fest-TV» Олександра Васильцова присутні почули багато цікавої інформації про взаємозв’язок правозахисної та журналістської діяльності, ефективний вплив журналістських розслідувань на посадовців різного рівня. Співведучий вебінару Данило Стецюра, дебютант в обласній газеті «Трибуна трудящих» активно реагував на різні теми в ефірі та озвучував запитання експертам, що також створювало атмосферу змістовного конструктивного діалогу.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю