Підібрати матеріали:

Методична розробка План-конспект дистанційного заняття з хореографії на тему: «Балет «Лілея»»

Автор: Городецька Оксана Германівна

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: ПДЮ Печерського району

Оцініть публікацію:

Сьогодення диктує свої умови і треба гідно виходити з будь-якої ситуації, з максимальною користю для гуртківців, учнів, студентів (в залежності від того, де проходить заняття).

Нажаль, все більше й більше часу займають карантини та умови за яких дитина не може особиста бути присутня в хореографічній залі. Але паузи, особливо довготривалі, в такому мистецтві як танець неприпустимі.

На допомогу педагогам приходять сучасні технології. Такі програми як «Skype» (скайп), «Zoom» (зум), «Viber» (вайбер) та навіть соціальні мережі здатні зробити заняття доступним для більшості дітей.

Звісно в такій формі викладання матеріалу є й свої обмеження. Не у всіх вдома достатньо місця для активних рухових форм, коли треба просуватися залом на велику відстань. Тому було розроблено заняття, що не потребує місця. Перегляд балетного спектаклю та вивчення історії його створення покликаний надихнути дітей на ще більш плідну та старанну працю в хореографічній залі, коли знову буде можливо там займатися.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
15.04.2021 о 14:53

Дуже актуальна розробка. Справді, у сучасних умовах дуже важливо розробляти заняття з урахуванням карантинных вимог. Матеріал добре структурований, містить гарні ілюстрації, питання для самопровірки і рефлексії.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно