Підібрати матеріали:

Матеріали для лепбука

Автор: Косенко Тетяна Петрівна

Посада: вчитель англійської мови

Місце роботи: Лосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Оцініть публікацію:

Документ містить титульну сторінку, шаблони кишеньок, картки для дидактичної гри “Добре чи погано”, прислів’я, вислови, розмальовки. Все для створення лепбука про толерантність. Толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатьох різноманітних культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності. Толерантність- це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ містить навчальні матеріали для розуміння та виховання толерантності серед дітей чи молоді. Він включає різноманітні активності, такі як дидактична гра «Добре чи погано», кросворди, розмальовки, ребуси, а також тексти про значення толерантності для сприяння миру та демократії. Висвітлюються теми поваги, прийняття різноманітності культур і проявів індивідуальності.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Іллєнко Ірина Олександрівна
Іллєнко Ірина Олександрівна каже:
23.11.2023 о 10:18

Гарна інформація для створення лепбука про толерантність. Толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатьох різноманітних культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності. Толерантність- це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно