Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему "Іван Франко "Фарбований Лис". Головні та другорядні персонажі. Образ Лиса Микити, риси його характеру"

Автор: Старущенко Вікторія Вікторівна

Посада: учитель української мови та літератури

Місце роботи: Опорний заклад

Оцініть публікацію:

      Використовуючи технологію змішаного навчання, учитель пропонує протягом уроку «застібнути» ґудзики-завдання, що передбачають різні способи їх виконання (індивідуально, у парі чи групі), у тому числі з використанням веб-інструментів і мобільних приладів.

     Засвоїти тему чи поняття – доволі стандартна постановка задачі, особливо для учнів 5-6-х класів. Куди захоплююче почути завдання: застібнути ґудзики. Рівні таксономії Блума – п’ять великих яскравих ґудзиків, кожному з рівнів – свій колір. А далі учитель готує своєрідні «петельки» – завдання для кожного рівня на невеликих картках із ґудзиками.

     Під час планування уроку сформулювати запитання й завдання допоможуть дієслова таксономії Блума та визначені до них види діяльності.

    Таким чином, протягом уроку учні проходять шлях від знання й розуміння запропонованого матеріалу до рівнів оцінки й створення, піднімаючись до своєї вершини успіху.

    Завжди доречно використовувати завдання різних рівнів складності, щоб кожен учень отримав можливість виявити власні успіхи.

    З цією метою варто розробляти маршрутні листи, які допоможуть визначитися із очікуваним успішним результатом і обрати власну траєкторію роботи на уроці.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно