Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему "Євген Гуцало. Основні відомості про письменника. Вічне протистояння добра і зла – наскрізна тема світового мистецтва. Порушення цієї теми в оповіданні "Лось"

Автор: Птиця Альона Юріївна

Посада: учитель української мови і літератури

Місце роботи: КЗ НВК №26 м. Кам'янського Дніпропетровської обл.

Оцініть публікацію:

Конспект уроку з української літератури на тему “Євген Гуцало. Основні відомості про письменника. Вічне протистояння добра і зла – наскрізна тема світового мистецтва. Порушення цієї теми в оповіданні “Лось” призначений для вчителів – словесників, студентів філологічних факультетів. Цінність конспекту полягає в розгорнутій подачі матеріалу, міжпредметних зв’язках, використанні елементів критичного мислення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ представляє план уроку української літератури, присвячений аналізу оповідання Євгена Гуцала «Лось». Урок зосереджений на розкритті теми протистояння добра і зла, а також на образі хлопчиків, які виступають захисниками гуманних цінностей. Заплановані діяльності включають мотивацію учнів, актуалізацію знань, вступне слово вчителя, знайомство з біографією Гуцала, теоретичний матеріал про жанр оповідання, роботу з текстом твору, словникову роботу та обговорення. Урок має на меті розвиток критичного мислення, вміння аналізувати літературні твори і формувати емпатію до природи і тварин.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно