Підібрати матеріали:

Конспект уроку 6 клас географія. Тема " Багатство вод Світового океану"

Автор: Добрознай Інна Cтаніславівна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: Броварський ліцей 1.

Оцініть публікацію:

Урок  засвоєння  нових знань. На уроці вдало  підібрані  різні прийоми для  кращого  засвоєння  матеріалу та практичні  завдання з картою. Учні виступають  як експерти Океанічного  інституту. Презентація містить фотографії , що  виставляються у міжнародному журналі “National Geographic”.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ - конспект уроку з загальної географії для 6 класу на тему "Багатства вод Світового океану", підготовлений вчителем Добрознай І.С. Урок спрямований на поглиблення і систематизацію знань учнів про Світовий океан, його ресурси, а також формування розуміння наслідків діяльності людини пов'язаної з використанням океанічних ресурсів. Урок включає перевірку раніше вивченого матеріалу, вивчення нової інформації через групову роботу, практичні завдання, демонстрацію слайдів та відеоматеріалів, а також психологічну паузу та обговорення охорони Світового океану.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена багатствам Світового океану, розглядає його біологічні та мінеральні ресурси, енергетичні можливості, а також проблематику забруднення. Вона містить цитати відомих океанологів, практичні завдання про морські рослини, тварин, ресурси океану, а також статистику забруднення. Презентація спрямована на формування поглиблених знань про Світовий океан та важливість його збереження.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно